MOMENTO KART
Tüm markalar tek kartta !
Momento Kart ile motivasyon arttırmak için dahil etmek isteyeceğiniz her türlü ödüllendirme ve yan hak bütçesi tek bir çatı altında toplanabilir. 

 

 

•Ödüllerini seçme hakkı

 

•Yöneticilere zaman kazanımı

 

•Tüm sistemler ile senkronize çalışabilen teknik alt yapı avantajı

 

•Detaylı raporlama ve kayıt tutma kolaylığı

 

•Bakiye yüklemelerinden iskonto kazanımı
 
SIKÇA SORULAN SORULAR
Kartımı ilk kez kullanacağım ne yapmalıyım ?
Kartınızı kullanmadan önce cep telefonunuzdan sms gönderek kart şifresi almanız gerekiyor. Kart şifreniz ve Kart Portal'ine giriş yapacağınız şifreler birbirinden farklıdır. Portal şifrenizi alabilmek için Giriş Yap'ı tıkladıktan sonra , Yeni Kullanıcı'yı seçerek şifre alabilirsiniz.

Kartınızı aktifleştirmek için ise AKTIF boşluk 16 haneli kart numaranızı boşluk belirleyeceğiniz 4 rakamlı şifrenizi yazıp 0850 988 99 99’a SMS göndererek kart şifrenizi alabilirsiniz. Örnek: AKTIF 9792350000000000 1234
Kartıma nasıl şifre alabilirim

Momento Troy kartınızı aktifleştirmek ve şifre oluşturmak için kendi telefon numaranızdan AKTIF BOŞLUK 16 haneli kart numaranız boşluk  kullanmak istediğiniz 4 haneli şifrenizi  yazarak 0850 988 99 99'a SMS gönderebilirsiniz. (Örnek: AKTIF 9792351602123456 1234 )

Kart şifremi unuttum, nasıl öğrenebilirim ?
Tekrar şifre almanız gerekmektedir.
kart.momento.com.tr adresine giriş yapmak istiyorum giriş şifremi nasıl oluşturabilirim ?
Sırayla Giriş yap)Bireysel )Yeni kullanıcı sekmelerini tıklamanız gerekiyor, daha sonra kart numaranızı girip ,sms gönderi tıkladığınızda telefon numaranıza site giriş şifreniz gelecektir.
Kart bakiyemi nereden öğrenebilirim?
Kart bakiyenizi ,kart.momento.com.tr adresinden, info@momento.com.tr’den ve 0850 532 2380 Momento destek hattını arayarak veya momento.com.tr internet sitemizdeki chat uygulamasını kullanarak kart bakiyeniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

SMS ile bakiye öğrenmek için "BAKIYE" boşluk kartın son 6 hanesini yazıp 0850 988 99 99'a SMS gönderilmelidir.(ÖRNEK: BAKİYE 123456)
Kart kullanımlarımı ve yapılan iadeleri nereden öğrenebilirim ?
kart.momento.com.tr adresinden, info@momento.com.tr’den ve 0850 532 2380 Momento destek hattını arayarak veya momento.com.tr internet sitemizdeki chat uygulamasını kullanarak ve kartınızın arkasındaki destek merkezini arayarak yaptığınız kullanımları ve yapılan iadeler hakkında bilgi alabilirsiniz.
Ürünümü iade etmek istiyorum ne yapmalıyım ?
Bir ürünü iade etmek istiyorsanız ,alışveriş yaptığınız marka ile görüşmeniz gerekiyor.
Marka iade tutarını kart hesabıma geri yatırdığını söylüyor, para iadesinin gelip gelmediğini nereden öğrenebilirim;Ne kadar sürede iade edilen tutar kartıma aktarılmış oluyor?
kart.momento.com.tr adresinden, info@momento.com.tr’den ve 0850 532 2380 Momento destek hattını arayarak veya momento.com.tr internet sitemizdeki chat uygulamasını kullanarak ve kartınızın arkasındaki destek merkezini arayarak yaptığınız harcamaları ve yapılan iadeler hakkında bilgi alabilirsiniz.İade tutarları 7 iş günü içinde hesabınıza aktarılmaktadır.
Kartımla yaptığım harcamaları nereden öğrenebilirim ?
kart.momento.com.tr adresinden, info@momento.com.tr’den ve 0850 532 2380 Momento destek hattını arayarak veya momento.com.tr internet sitemizdeki chat uygulamasını kullanarak ve kartınızın arkasındaki destek merkezini arayarak yaptığınız harcamaları öğrenebilirsiniz.
Kartım hangi markalarda geçerlidir nereden öğrenebilirim ?
Kartınızın geçerli olduğu markaları ve istisnai durumları size kart ile birlikte gönderdiğimiz yönergeden ve kart.momento.com.tr adresine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.
Kartımı tanımlı mağazalardan birinde kullanmak istedim ancak kartım geçmedi ne yapabilirim ?
Kartınızı ilgili markada ödeme anında pos cihazından geçirdiğinde bir sorun ile karşılaştıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kartımı kaybettim ne yapabilirim ?
Kayıp/çalıntı bildirimi için 0850 988 8888 arayıp kartınızı kullanıma kapatabilir ve info@momento.com.tr adresinden yeni kart talebinde bulunabilirsiniz.